Nagrody

» Stowarzyszenie Dziennikarzy Polskich 2011-03-18
Wyróżnienie w Konkursie Dziennikarskim o Nagrody Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich SDP 2009 za za przypomnienie historii, która tworzy legendę Mosińsko- Puszczykowskiej Małej Ojczyzny, składającej się na wielką polską historię w artykułach: "Mocek-bohater nieznany", "Pomnik", "Ukryty sztandar" opublikowanych w Faktach Mosińsko-Puszczykowskich
» Stowarzyszenie Gazet Lokalnych 2011-03-18
Nominacja do nagrody głównej w kategorii publicystyka historyczna w Konkursie Dziennikarskim LOCAL PRESS 2009 pod patronatem Marszałka Sejmu RP Bronisława Komorowskiego za artykuły: Joanny Nowaczyk Mocek-bohater nieznany i Zagubione w czasie opublikowane w Faktach Mosińsko-Puszczykowskich.
» Stowarzyszenie Prasy Lokalnej 2011-03-18
Wyróżnienie w konkursie dziennikarskim SPL 2009 dla Joanny Nowaczyk za artykuł "Gdy księżyc odmienił się złoty" o prof. Tadeuszu Perkitnym, opublikowany w "Faktach Mosińsko-Puszczykowskich.
» Nagroda Marszałka 2011-03-18
I NAGRODA w Konkursie Dziennikarskim o nagrodę Marszałka Województwa Wielkopolskiego w 2009 r. za najlepszy reportaż o powstaniu wielkopolskim "Powrót bohatera" Barbary Miczko-Malcher i Joanny Nowaczyk wyemitowany na antenie "Radia Merkury".

Publicystyka historyczna dotycząca dziejów Ziemi Mosińskiej, prezentowana również na www.zolnierzeolnosci.pl, została dostrzeżona w ogólnopolskich konkursach dziennikarskich, zdobywając nagrody i  wyróżnienia: Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich, Marszałka Województwa Wielkopolskiego, Stowarzyszenia Gazet Lokalnych, Stowarzyszenia Prasy Lokalnej.

Wyszukiwarka
90 rocznica wybuchu Powstania Wlkp.
90 rocznica wybuchu Powstania Wlkp.
Partnerzy
40:1 - Bitwa pod Wizną
40:1 - Bitwa pod Wizną